گروه تولیدی و صنعتی فواد الیاف

هلدینگ فایپکو

گروه تولیدی و صنعتی فواد الیاف ( هولدینگ ) فعال در صنعت پارچه کشور ، به عنوان یک شرکت جوان اما غنی و برخوردار از تجربه گران بهای حضور و فعالیت مستمر بالغ بر 20 سال در صنعت پارچه کشور و مجهز به ماشین آلات پیشرفته ، با همت و تلاش بی وقفه جمعی از کارکنان مجرب و خلاق در سال 1383 فعالیت خود را با فروش عمده محصولات شادیلون مشهد آغاز کرده و افتخار این را دارد که با اتکا به کادری مجرب و ماشین آلات به روز ، سطح محصولات خود را به بالاترین کیفیت و تنوع رسانده است ، همچنین این شرکت پس از فعالیتهای گسترده در این صنف در سال 1389 اقدام به تاسیس کارخانه بافندگی نموده است که محصولات خود را با کالای خواب شروع و تولید انواع پارچه های مبلی با بهترین کیفیت ، که کاملا قابل رقابت با بازارهای خارجی است ، مشغول به فعالیت مستمر می باشد .

واحد صفادشت هلدینگ فایپکو

واحد صفادشت هلدینگ فایپکو با دارا بودن 3 واحد تولیدی نیز در شهرک صنعتی صفادشت در زمینی به مساحت 70،000 مترمربع واقع شده است که با دفتر مرکزی دارای 700 نفر پرسنل در 4 شیفت کاری و با ماشین آلات به روز و تاسیسات جدید در حال کار می باشد. تولیدات این مجموعه شامل پارچه های مبلی، پوشاکی ، پتو ، ابر و اسفنج ، مشغول می باشد.

70000

مساحت

700

پرسنل

 

این شرکت همچنین توانسته با بهره بری از دانش روز دنیا و با تکیه بر مهندسان صنعت نساجی، قدم بلندی در طرح و رنگ پارچه های های پایل مخمل(لباسی، عروسکی، منسوجات خانگی و …) که مورد استفاده در بسیاری از صنایع از جمله صنعت پوشاک می باشد و نیز استفاده از تکنولوژی هایی نظیر ضد آب و ضد حریق کردن پارچه(برای مصارف مختلف صنعت) را به کار گیرد.

55000

مساحت

300

پرسنل

واحد مشهد هلدینگ فایپکو

واحد مشهد هلدینگ فایپکو در کیلومتر 17 جاده قوچان در زمینی به مساحت 55،000 مترمربع واقع شده است که دارای 300 نفر پرسنل در 4 شیفت کاری و با ماشین آلات به روز و تاسیسات جدید در حال کار می باشد. تولیدات این مجموعه شامل انواع پارچه ی پلوش یا خز مصنوعی در دسته بندی های فانتزی و غیر فانتزی در عرضهای مختلف از 150 تا 180 سانتی متر و پارچه ی گردباف عناوین مختلف و پتوی دو لایه ی پلوشی می باشد.

هلدینگ فایپکو یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های فعال در زمینه صنعت تولید ابر و اسفنج مبلمان منزل و اداری،صندلی انواع خودرو و سایر مصارف صنعتی می باشد.
مجموعه محصولات تولید شده در این صنعت شامل ابر و اسفنج با دانسیته های 12 الی 35 کیلویی ویژه می باشد؛ که با توجه به مصارف گوناگون در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت تولیدی و صنعتی فواد الیاف توانسته است سهم محصولات شرکت های خارجی در بازار پارچه و کارخانه ها و کارگاه های مبل در سراسر ایران را کاهش دهد و با تمرکز بر شعار ” جهش تولید ” ، متنوع ترین محصولات بر پایه کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان عرضه کنند .
همچنین این شرکت مفتخر است که توانسته در مدت کوتاهی محصولاتی استاندارد و با کیفیت تولید کند که علاوه بر تامین الزامات مورد نظر در استانداردهای صنعت نساجی و کسب گواهینامه توانسته نظر مثبت و رضایتمندی مصرف کنندگان و فعالان حوزه صنعت نساجی را جلب نیز نماید .